درباره سانکس

ما از شما سپاسگزارم برای انتخاب محصولات از علامت تجاری SonneX. با توجه به تصمیم گیری در مورد خرید یک افتاب یا collagenarium، شما باید، بدون شک، تمام تفاوت های ظریف فنی تجهیزات، مدل های مختلف در مقایسه با مورد مطالعه و ساخته شده یک پیش بینی از کسب مجدد. نه اهمیت کوچک، مسلم، به عملکرد های تولید کننده گارانتی و گارانتی تعهدات، حرفه ای از فروشندگان و مشاوران متصل شد. و شما ساخته شده است یک اشتباه!
SonneX یک تیم متحد از طراحان و مهندسان، دانشمندان و مدیران، استادان واقعی از هنر و صنعت است. محصولات از علامت تجاری SonneX، در آلمان در سال 1929 تاسیس شد، استاندارد در بخش خود، حفظ با غرور و افتخار اعتماد مصرف کنندگان به کیفیت آلمانی بینظیر است که در طول سال شکل گرفته است.
ساخت برنزه و collagenaria، لامپ تننینگ و همراه محصولات، در همکاری با چنین غول صنعت به عنوان OSRAM، کانادا، و Cosmedico، آلمان، صدور گواهینامه بین المللی از تولید توسط ISO 9001 سیستم انجام و از محصولات توسط سیستم CE، فوق العاده به ارمغان آورده اند موفقیت به علامت تجاری SonneX در بازار اروپا است.
دفتر مرکزی SonneX در فروش محصولات در غرب اروپا است که در درون آن واقع شده است - پایتخت آلمان، برلین. کارکنان شرکت خوشحالم برای پاسخ به سوالات خود را از دوشنبه تا جمعه 9.00-17.00 خواهد بود. این شرکت با توجه به برنامه از روز کاری و تعطیلات، ایجاد شده توسط تقویم رسمی آلمان کار می کند.
همچنین شما قادر خواهید بود به درخواست فروشنده رسمی در منطقه شما در مورد خرید محصولات از علامت تجاری SonneX خواهد بود.