اخبار

جدید - لامپ ماوراء بنفش 2 متر از قدرت فوق العاده "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico"!

SONNEX AG و COSMEDICO شرکت با خوشحالی به اطلاع مشتریان ما در مورد لامپ UV قدرت فوق العاده جدید است. تا به امروز، با توجه به مشخصات و UV-منبع، این لامپ - لامپ قوی ترین 2 متر در بازار است. لامپ UV "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico" طراحی شده با رابط بالاست های الکترونیکی و استقرایی Cosmedico 180-250 وات قدرت، در بالاترین سطح از UVA و UVB 3،6٪.
تمام ادبی برنزه SonneX با لامپ UV جدید "SonneX 230 DUO توسط Cosmedico" و "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico" نصب شده است. لامپ UV "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico" توسط Cosmedico به طور خاص برای برنزه ادبی SonneX با بالاست الکترونیکی و استقرایی توسعه یک طول عمر 1000 ساعت، تولید با استفاده از یک VHR ثبت شده در آلمان است.
ادبی و برنزه SonneX با لامپ ماوراء بنفش "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico" ارائه بالاترین کیفیت و دوام آفتاب سوختگی.
توجه! نصب افتاب SonneX ادبی sunlamps تولید کنندگان دیگر که برچسب «SonneX توسط Cosmedico» ندارد و برای واسط با بالاست الکترونیکی و استقرایی توصیه نمی شود، منجر به کاهش سطح تابش UV برنزه وخامت قابل توجه و از دست دادن ضمانت کارخانه.


 

برنزه SonneX مگنوم 230 است به صورت اختیاری عینک اکریلیک ضخامت کورا حق بیمه از 3 میلی متر (با مقاومت بالا، با پاشش محافظ) عرضه می شود.

ویژگی های متمایز از شیشه ای آکریلی کورا 3 میلی متر:
3 میلی متر حداکثر ضخامت شیشه ای آکریلی برای تخت های برنزه عمودی است. پوشش محافظ بر روی شیشه کورا به عنوان یک فیلتر عمل می کند و باعث بهبود درک زیبایی شناسی اکریلیک شیشه ای کورا به طور انحصاری در آلمان تولید شده به بالاترین استانداردهای کیفیت شیشه ای آکریلی کورا می باشد شیشه ای آکریلی منحصر به فرد برای برنزه با گارانتی یک تولید کننده برای 5000 ساعات کار اکریلیک شیشه ای کورا با هم تیره نیست، تقریبا انجام سطح انتقال UV خود را از دست دادن نیست، حفظ خاصیت ارتجاعی


 

برنزه Sonnex 250 DUO و ادبی SonneX 230 VS - برنزه عمودی قدرتمند ترین در بازار جهانی!

این شرکت Cosmedico شرکت کامل برنزه SonneX حتی بیشتر قدرتمند و کاملا متعادل قطعات الکترونیکی. با کیفیت بالا الکترونیکی و ظرفیت بالاست القایی از 230 وات و 250، که شرکت Cosmedico شرکت تولید منحصرا برای برنزه SonneX، قبل از هرگز دیده می شود، بالاترین مشخصات ممکن است. با استفاده از با هم با بالاست الکترونیکی و استقرایی Cosmedico UV-لامپ "SonneX 230 VHR ELECTRONIC توسط Cosmedico" و برنزه SonneX را بسیار قوی، سریع و طولانی مدت قهوهای مایل به زرد!