COLLAGEN HYALURON GEL - Collagen Capsules

کلاژن لوله + Hyaluron ژل: کار گروهی!
به سادگی نگاه جوان با یک چهره تازه!
Hyaluron ماده خود بدن که رطوبت را به یک روش بهینه متصل است. اثر بسیار کارآمد از این ماده با ارزش بی چون و چرای هر دو در کاربردهای پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی است.
SONNEX HYALURON GEL با توجه به غلظت غیر منتظره ای بالا خود را از این ماده فعال بسیار عالی متمایز است.درصد بالایی از اسید هیالورونیک باعث می شود یک ژل از این با کیفیت بالا. کلاژن کپسول SonneX طور خاص طراحی شده برای بازگرداندن سطح طبیعی کلاژن در پوست، در حالی که بازدید از یک collarium.
تحت تاثیر آرام امواج نور قرمز از اسید هیالورونیک collarium نفوذ پوست، صاف کردن و پر کردن چین و چروک های کوچک را از داخل.

این روش از دوباره جوان سازی پوست در collarium SonneX ادبی کلاژن، با توجه به ترکیبی از کم وزن مولکولی اسید هیالورونیک با و بدون پوشش در غلظت های بالا و تابش collarium در طیف وسیعی از 600-640 نانومتر، منجر به نتایج مثبت تلفظ می شود.
استفاده از ژل GEL SONNEX کلاژن HYALURON در ترکیب با نور کلاژن درمان به طور قابل توجهی باعث افزایش اثر جوان کننده از collarium، کمک به صاف کردن سریع چین و چروک.
از سال 1997، inci در (بین المللی نامگذاری از مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی و بهداشتی) است از نظر قانونی برای اتحادیه اروپا که مقدار داشته با توجه به غلظت آنها در کاهش منظور ذکر شده تعیین می شود. به عنوان ژل یک ماده مایع است، طبیعی است که آب مقطر ("آبی") است که به عنوان عنصر برای اولین بار ذکر شده است. فهرست اسید هیالورونیک (سدیم Hyaluronate) که به عنوان عنصر دوم در inci در نامهای که در غلظت فوق العاده بالا از این ماده ارزشمند فعال در SONNEX کلاژن HYALURON GEL.
inci در: ورزشهای آبی، سدیم Hyaluronate، پانتنول، اوره، Allantoin، L-lacton، Phenoxyethanol، متیل، Ethylparaben.
Hyaluron ژل SONNEX کلاژن HYALURON GEL شده است به خصوص برای مراقبت از صورت، گلو و سر و سینه باز توسعه یافته است. میزان اسید هیالورونیک در اصل تعیین کشش پوست به ویژه در این مناطق. اسید هیالورونیک نه تنها ذخیره و اتصال به رطوبت را در یک راه منحصر به فرد بلکه به طور موثر در شکل گیری جدیدی از کلاژن و الاستین در پوست را تحریک. نتیجه یک چهره قابل ملاحظه ای تازه و جوان است.
مزایای استفاده از HYALURON GEL در یک نگاه:
برگ پوست به دنبال به طرز محسوسی جوان تر و تازه
افزایش قابل توجهی از اثر collariums شرکت
کاهش قابل مشاهده در عمق چین و چروک خوردن
تامین رطوبت منحصر به فرد
تحریک شکل گیری جدیدی از کلاژن و الاستین
شروع کار فورا و به مدت ساعت
مدت اثر که به طور مرتب مورد استفاده قرار گیرد
Dermatologically و allergologically تست شده و درجه بندی به عنوان "بسیار خوب"
عطر و بوی خنثی
اقتصادی به استفاده از
مناسب برای هر نوع پوست
مراقبت روزانه ایده آل برای صورت، ناحیه اطراف چشم ها، گلو و سر و سینه باز
جذب به سرعت و بدون هیچ گونه باقی مانده، قابل اجرا زیر آرایش
مراقبت های ایده آل برای پوست آفتاب تاکید
بیش از 95٪ از کاربران اثرات عالی خود را تایید
بدون آزمایش بر روی حیوانات
بدون محتویات حیوانی مشتق شده
SonneX نام تجاری بین المللی حفاظت شده است و در آلمان تولید شده
توجه: با توجه به بهره وری بزرگ ممکن است، به خصوص با پوست خشک، که شما می توانید احساس نور از تنش بعد از استفاده متوجه - این اثر عمدی و مطلوب است. پس از استفاده از ژل، استفاده از کرم مرطوب کننده برای به حداقل رساندن این تنش.
کاربرد: این ژل برای مراقبت روزانه را توسعه داده است، به ویژه در طول چرخه جلسات دوباره جوان سازی کلاژن در collariums. این است که در پوست صورت، گردن و سر و سینه باز فقط قبل از دیدن از collarium استفاده شود. این ژل در ویال کاملا مهر و موم شده از طرح اصلی بسته بندی شده، آن را جمع و جور و آسان برای استفاده است. روشن کردن درپوش ویال بر روی محور خود و باز کردن ویال. با فشار دادن شیشه کوچک دارو، فشار ژل کمی در نوک انگشتان خود را. ماساژ ژل به آرامی به منطقه درمان پوست است. بستن ویال تا استفاده بعدی، تبدیل کلاه وارونه. یکی ویال برای حداقل دو روش طراحی شده است.