SonneX ultraviolet lamps

لامپ ماوراء بنفش SonneX در انطباق با استانداردهای جهانی این بالاترین ISO 9001 تولید شده و دارای گواهی CE اروپا، و یک خط از گواهینامه های منطقه ای است.ویژگی متمایز از طراحی لامپ ماوراء بنفش SonneX توسط Cosmedico تکنولوژی منحصر به فرد VHR است.
تمام چراغ های SonneX توسط Cosmedico به لامپ از بخش حق بیمه در بازار جهانی تجهیزات برنزه مصنوعی حرفه ای نسبت داده شود. در بسیاری از جنبه های این است که مورد علاقه:
زمان کوتاه را وارد نمایید برنزه شدن. ویژگی قهوهای مایل به زرد فوق العاده با توجه به موجودی منحصر به فرد بین ترکیب طیفی و قدرت eradiated. لامپ های مقرون به صرفه با طول عمر بزرگتر است؛ کیفیت هر محصول است که در مرحله premanufacturing گذاشته نشده است. Cosmedico انتخاب فقط از بهترین مواد اولیه برای SonneX لامپ: luminophor و شیشه ای مکان می شی کنترل دقیق کیفیت تجهیزات و دوستی ماهیت فرآیند تولید.

لامپ VHR است آخرین طرح از آزمایشگاه تحقیقاتی Cosmedico. این شناخته شده است، که انتشار نور در یک لامپ است که به علت ترشحات تب و تاب بودن بین دو الکترود از یک لامپ، که چشمه های آب از یک شکل خاص و اندازه می باشد.دیسک های فلزی، که در خدمت محافظت در برابر گرمای زیاد از به پایان می رسد از یک لامپ است، به سوکت نصب الکترود در لامپ VHR وصل شده است. این ترتیب از یک لامپ را تحت تاثیر قرار ترشحات، که بین دو الکترود به نظر می رسد. آن است که دقیقا این است که اجازه می دهد تا به استفاده از به طور موثر احتمالات را از نور مصنوعی است.
SONNEX AG و COSMEDICO شرکت با خوشحالی به اطلاع مشتریان ما در مورد لامپ UV قدرت فوق العاده جدید است. تا به امروز، با توجه به مشخصات و UV-منبع، این لامپ - لامپ قوی ترین 2 متر در بازار است. لامپ UV "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico" طراحی شده با رابط بالاست های الکترونیکی و استقرایی Cosmedico 180-250 وات قدرت، در بالاترین سطح از UVA و UVB 3،6٪.
تمام ادبی برنزه SonneX با لامپ UV جدید "SonneX 230 DUO توسط Cosmedico" و "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico" نصب شده است. لامپ UV "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico" توسط Cosmedico به طور خاص برای برنزه ادبی SonneX با بالاست الکترونیکی و استقرایی توسعه یک طول عمر 1000 ساعت، تولید با استفاده از یک VHR ثبت شده در آلمان است.
ادبی و برنزه SonneX با لامپ ماوراء بنفش "SonneX 230 VHR ELECTRONIC 3.6٪ است که توسط Cosmedico" ارائه بالاترین کیفیت و دوام آفتاب سوختگی.
بالاست های الکترونیکی و استقرا و لامپ ماوراء بنفش SonneX توسط Cosmedico، مورد استفاده در SonneX برنزه، کاملا به یکدیگر بر اساس ویژگی های فنی و عملیاتی انتخاب شده است. تجهیز لامپ ماوراء بنفش، توسط تولید کننده های علائم Cosmedico توصیه نمی شود، بدون SonneX، به عنوان بخشی از SonneX برنزه ممکن است باعث بدتر شدن نه تنها از کیفیت قهوهای مایل به زرد، اما شکست از تجهیزات گران قیمت بیش از حد.
توجه! نصب و راه اندازی لامپ ماوراء بنفش، ساخته شده توسط تولید کنندگان دیگر، که هیچ علائم SonneX، و نه توصیه می شود برای جفت گیری با بالاست الکترونیکی، به SonneX ادبی برنزه مستلزم از دست دادن ضمانت کارخانه.